style2
0262 341 51 52

Sap Teknoloji Danışmanlığı

Teknik SAP DanışmanlığıAbap Danışmanlığı
15 yılı aşkın tecrübeli SAP ABAP ekibimiz ile sadece program yazmıyoruz, size uzun vadede kullanabileceğiniz, Standard SAP ile uyumlu, esnek çözümler sunuyoruz.

Fiori Danışmanlığı
Günümüzde kullanıcı deneyimine yeni bir yaklaşım getiren mobil uygulamalar, iş süreçlerinin zamandan ve mekândan bağımsız olarak yönetilebilmesini sağlayan avantajları beraberinde getirmektedir. SAP kullanan kurumlara özel, platform bağımsız yeni uygulama geliştirme platformu SAP Fiori, SAP’nin kullanıcı arayüzlerini ve yönetimsel fonksiyonlarını kullanıcı deneyimi (UX) açısından bir üst seviyeye taşıyabilmenize olanak tanıyor. SAP firoi tüm mobil cihazlarda , tabletlerde ve laptoplarda sorunsuz çalışabiliyor. SAP Fiori , SAP ECC de kullandınız standard ekranların işlem kodlarının daha basitleştirilmiş bir ara yüzle erişmenizi sağlar. Bu ekranlar sayesinde işyerimize veya bilgisayarımıza bağlı kalmadan işlemleri yapabilmenizi sağlar. Özellik üst yönetim tarafından verilmesi gereken onaylar , raporlara erişim ciddi bir avantaj sağlar.

Basis Danışmanlığı
SAP sistem kurulumu/yönetimi konularında da profesyonel destek alabilirsiniz.

Entegrasyon Danışmanlığı
Eğer doponuz 3.parti lojistik servis sağlayıcı(3PL) ile yönetiliyorsa , bir noktada Lojistik servis sağlayacınızı sistemi ile kendi sisteminizin entegrasyonuna ihtiyaç duyacaksınız. Entegrasyonun amacı anlık olarak lojistik süreçlerinizi SAP sisteminizde görmektir. Entegrasyonlar bazen kabüs olarak görülebilir. Deneyimli ekibimiz size bu konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. 3PL entegrasyon referanlarımız.